Fitness

Naše posilovna

Fitness je vybaveno stroji Technogym a rozkládá se ve dvou patrech. Naleznete zde vše, co budete potřebovat k Vašemu tréninku. K dispozici zde máte cardio zónu, kde můžete využít několik běžeckých pásů, rotopedů a steprů, jsou zde prostory vhodné k protažení či posilování na žíněnkách, přes 40 posilovacích stanovišť a mnoho pomůcek vhodných ke cvičení, jako jsou balanční míče, vodní vaky, fit bally, over bally, medicimbaly, švihadla a spoustu dalších pomůcek, které podle Vašich potřeb stále obnovujeme.

Trenéři

Cvičení s trenérem má mnoho výhod. Hlavní z nich je především individuální přístup a tréninkový plán sestaven přesně podle Vašich cílů a představ. S pomocí trenéra, který Vám pomáhá nejen se cvičebním programem, ale i se zdravým jídelníčkem se Vám bude snadněji dosahovat Vámi zvolených cilů. V naší posilovně působí několik kvalifikovaných trenérů, kteří Vám rádi poradí pokud chcete pomoci při hubnutí, tvarování postavy či nabíráním svalové hmoty. Využití služeb osobního trenéra doporučujeme především pokud se cvičením v posilovně začínáte. Trenér Vás tak seznámí se správnou technikou cvičení a základy tréninku. Bez základních znalostí, by jste si špatnou technikou mohli i ublížit a Váš čas strávený cvičením by nemusel být efektivní.

U nás si můžete vybrat z několika kvalifikovaných osobních trenéru. Na jejich webových stránkách naleznete všechny potřebné informace. Většina z nich nabízí první "ukázkovou" lekci zdarma. Můžete tak nezávazně přijít vyzkoušet a zjistit, zda Vám bude fitness trénink vyhovovat. Služby trenéra se poté hradí zvlášť. Tak neváhejte a domluvte si trénink s Vaším novým osobním trenérem.

¨