Skupinová cvičení

Jak rezervovat ?

Cvičení ve Velkém sále se nerezervují.
Cvičení v Malém sále je potřeba rezervovat.

Skupinová cvičení, která probíhají ve Velkém sále se dopředu nerezervují. Je zde velká kapacita a stačí pokud na lekci dorazíte přibližně 10 minut před jejím začátkem.

Skupinová cvičení, která se cvičí v Malém sále, je však lepší mít dopředu zarezervované. Kapacita je zde výrazně menší a mohlo by se Vám tak stát, že se bez rezervace na hodinu nedostanete.

Kde probíhá Vámi zvolená lekce zjistíte v rozvrhu skupinových cvičení.

Rezervace můžete provádět nejlépe přes online-rezervační systém nebo případně telefonicky (604 64 64 66, 224 267 556) či osobně na recepci v R5.

Online rezervace

Aby jste mohli rezervační systém používat, je potřeba se do něj zaregistrovat. Nevadí pokud u nás nemáte koupenou žádnou permanentku či k nám jdete poprvé. Zadáte zde pouze Vaše jméno, telefon a email.

Berte však prosím na vědomí, že
rezervaci můžete zrušit nejpozději 12 hodin předem.
Jestliže rezervaci zrušíte do tohoto limitu, nic se neděje. Pokud ovšem rezervaci do této doby nezrušíte či na ni nedorazíte, bude Vám účtován storno poplatek, který je v plné výši vstupného a Váš účet bude pozastaven do doby zaplacení storna.

Rezervace můžete zadávat až 7 dní dopředu a na jednou můžete zadávat nejvíce tři rezervace. Pokud chcete zarezervovat více míst nebo potřebujete rezeravci přesunout či ji zrušit po limitu, je potřeba nám zavolat (604 64 64 66, 224 267 556).

Pokud budete mít jakékoliv potíže s online-rezervačním sytémem - zapomenuté registrační údaje, máte účet pozastavený obsluhou (to jste k nám asi někdy zapomněli dorazit na rezervaci, ale také Vám možná pouze skončila platnost účtu) či si s něčím nevíte rady, nebojte se nám zavolat a my Vám rádi poradíme.

¨