Solárium

Ergoline 400

V našem fitness centru máme solárium ERGOLINE 400, jedná se o značkový a kvalitní přístroj, který splňuje přísné normy EU. S obsluhou solária a délkou opalování Vám rádi poradíme. Při opalování doporučujeme využít solární kosmetiku, má ochrané účinky a také Vám zajistí dlouhotrvající efekt opálení.

Přínosy a rizika opálování v soláriu

V posledních letech se obejvilo mnoho studií, které došly k závěru, že záření produkované v soláriu je nebezpečnější než přirozené sluneční světlo. Některé studie však tyto výsledky vyvracejí a některé dokonce došly k závěru, že opalování v soláriu redukuje riziko rakoviny kůže. Na straně solárií v tomto ohledu stojí především to, že se v něm opalujete rychleji než na slunci (jste tedy po menší časový interval vystaveni záření) a lze poměrně dobře redukovat možnosti spálení tím, že jste v něm pouze po definovaný čas.

Solárium se doporučeje pokud máte naplánovanou dovolenou u moře a ještě jste neměli možnost se příliš opálit a nevytvořil se Vám tak základ, který by sloužil jako vlastní ochrana kůže před silným slunečním světlem.

Zásady opalování v soláriu

Před opalováním v soláriu je nutné odstranit líčení. Ličení uzavírá póry na pokožce obličeje. UV světlo v soláriu je opět otevírá, přičemž do pokožky vnikají nejen paprsky, ale dostávají se do ní i částečky líčení, které mohou vyvolat různé alergie.

Je důležité dbát na ochranů očí - oční víčka jsou velice tenká a citlivá, proto si je chraňte speciálními brýlemi a nikdy se nedívejte přímo do zářivek.

Solárium Ergoline 400
1 minuta 15 Kč
Minutová permanentka
100 minut 1 350 Kč
200 minut 2 500 Kč
Solární kosmetika
solární kosmetika od 45 Kč

Přijímáme platební karty.

Přijímáme poukázky SODEXO, TICKET a UNIŠEK.

Plastové karty EDENRED a UNIŠEK.

Benefity: BENEFIT PLUS, BENEFITY a GALLERY BETA.

   
¨